
Двуспальный Евро комплект Sarev Brandon somon Сатин Премиум
- Нет в наличии
- Код: 6161017
7 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 260*280 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 4-50*70 см
Матеріал: сатин digital
Щільність: 210ТС
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Комплект постільної білизни від бренду Sarev. Він зшитий з легкого, надзвичайно гладкого сатину високої щільності плетіння, зітканого зі 100% високоякісної турецької бавовни. Тканина прикрашає принт, нанесений за допомогою цифрового реактивного друку.
Унікальні особливості моделі: Постільна білизна Sarev пошита із сатину високої щільності плетіння, при виробництві якого використовується високоякісна 100% турецька бавовна. Екологічна чистота та 100% натуральність виробу. Гладка та надзвичайно легка тканина високої щільності плетіння, міцна та довговічна. Високоякісний реактивний цифровий друк з використанням якісних та безпечних барвників європейського виробництва. Фарби яскраві, насичені, стійкі. Не фарбується, не вицвітає і не дає усадку після прання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 210ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 7 800 ₴

