
Двоспальний Євро комплект TAC Disney M&M Yeni Yil Ранфорс / простирадло на резинці
- Немає в наявності
- Код: 60174614
3 993 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: TAC, Туреччина Тканина: Ранфорс, 100% бавовна Щільність тканини: 142 TC Розміри та комплектація: Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.) Підковдра: 200*220 см (1 шт.) Простирадло на резинці: 160*200 см + запас по бокам 25 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картонна коробка Святкуйте Новий рік цілий рік з євро комплектом TAC Disney M&M Yeni Yil. Яскравий дизайн із улюбленими M&M's, турецький ранфорс та зручне простирадло на резинці створять особливий настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 993 ₴
