
Двуспальный Евро комплект TAC Place Lilac Жаккард
- Готово к отправке
- Код: 60208389
7 100 ₴
5 777 ₴
-19%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Сатин-Жаккард, 100% бавовна
Щільність тканини: 250 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон простирадла: 50*70 см (2 шт.)
Наволочки з вушками в тон підковдри: 50*70 см + 5 см (2 шт.)
Підковдра: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Переваги постільної білизни ТАС з сатинового жакарда:
- Дизайн: Постільна білизна з сатинового жакарду має вишуканий та стильний вигляд, завдяки особливим візерункам, що додають вашій спальні елегантності.
- Відчуття: Сатиновий жаккард забезпечує надзвичайно м’яке і гладке відчуття для шкіри, створюючи комфортне середовище для сну.
- Якість: Жакард ТАС забезпечує високу якість тканини, що є міцною, довговічною і приємною на дотик.
- Терморегуляція: Жаккардовий сатин вас у комфорті під час усіх сезонів, забезпечуючи відмінну теплорегуляцію, яка допомагає зберігати оптимальну температуру тіла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 250 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 777 ₴
