
Двуспальный King Size комплект Valeron Crocodile Antracit Жаккард
- Готово к отправке
- Код: 60092640
30 700 ₴
14 806 ₴
-52%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Valeron Crocodile - жакардова постільна білизна із 100% спеціально відібраної єгипетської бавовни.
Торгова марка - Valeron, компанії Zorlu (Туреччина)
Тканина - Жаккард, єгипетська бавовна найвищої якості
Щільність - 124 нитки на квадратний сантиметр (310 TC)
Підковдра - 220×240 см
Простирадло - 280×300 см
Наволочка - 50×70 см (4 шт)
Подарункова сумка Valeron
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Хлопок |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х300 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 14 806 ₴
