
Двуспальный Евро комплект Gold Soft Life Livio Black Жаккард
- Готово к отправке
- Код: 6002223
5 130 ₴
3 699 ₴
-28%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сатиновий жаккард це тканина сатинового плетіння з елементами візерунка, що повторюються. Жакардова постільна білизна відноситься до елітної постільної білизни, завдяки своїм чудовим властивостям і красі. Тканина має всі переваги якісного сатину, а жаккардові візерунки надають йому ексклюзивності і розкоші. Така постільна білизна найбільше підходить для дорогого та особливого подарунка.
Виробник: Gold Soft Life, Туреччина
Тканина: Жакард, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки: 50*70 см (2 шт.)
Наволочки з вушками: 50*70 см + 5 см (2 шт.)
Підковдра: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gold Soft Life |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 699 ₴


