
Двоспальний Євро комплект Gold Soft Life White Сатин-Stripe
- Немає в наявності
- Код: 6002305
4 700 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Gold Soft Life, Туреччина Тканина: сатин страйп, 100% бавовна Розміри та комплектація: Наволочки з полосками: 50 * 70 см (2 шт.) Наволочки без полосок: 50 * 70 см (2 шт.) Підковдра з полосками: 200*220 см (1 шт.) Простирадло без полосок: 240*260 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картонна коробка Класичний білий колір символізує чистоту та свіжість. Він візуально розширює простір та дарує відчуття легкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Soft Life |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 700 ₴



