
Двуспальный Евро комплект Gold Soft Life Blue Сатин-Stripe
- Нет в наличии
- Код: 6002309
4 850 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Gold Soft Life, Туреччина
Тканина: сатин страйп, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки з полосками: 50 * 70 см (2 шт.)
Наволочки без полосок: 50 * 70 см (2 шт.)
Підковдра з полосками: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло без полосок: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Постільна білизна Gold Soft Life Сатин-Stripe виготовлена з використанням мерсеризованої нитки, що надає їй яскравих та насичених кольорів.
Вона також забезпечує тканини додаткову міцність і стійкість до зносу, роблячи постільну білизну довговічнішою. Завдяки гладкій текстурі мерсеризованих ниток, постільна білизна стає неймовірно м'якою та комфортною для сну.
Це відмінний вибір для тих, хто цінує якість та комфорт у ліжку, а також бажає додати розкіш та стиль у свою спальню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gold Soft Life |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 850 ₴



