
Двоспальний Євро комплект First Choice Novel Line Cappuccino Сатин
- Немає в наявності
- Код: 600006
5 495 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: First Choice,Туреччина Тканина: Сатин, 100% бавовна Розміри та комплектація: Наволочки : 70*70 см (2 шт) Наволочки : 50*70 см + 5 см (2 шт) Підковдра: 200*220 см (1 шт.) Простирадло: 240*260 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картона коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 5 495 ₴


