
Односпальный комплект Limasso Vilniuss Koyu Haki Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 60023323
5 200 ₴
3 850 ₴
-26%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
1 х Підодіяльник: 160 х 220 см
1 х Простирадло: 160 х 240 см
1 х Наволочка: 50 х 70 см
Фірмова картонна коробка
Варена бавовна – це тканина, яка пройшла спеціальний процес обробки гарячою водою під впливом пару до близько 100 градусів Цельсія, в результаті чого волокна стають менш жорсткими та більш гнучкими.
Переваги вареної бавовни" включають збільшену міцність, зниження зсідання та зменшення зморшок на матеріалі. Також, ця технологія дозволяє поліпшити підкреслювання візерунків та кольорів, що поліпшує зовнішній вигляд і якість.
Варена бавовна є популярним вибором для постільної білизни, де комфорт, міцність і якість є важливими факторами.
Прання при температурі 30 градусів, без використання кондиціонера та відбілювачів. Сушіння звичайним способом, не в машинці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 850 ₴

