
Односпальный комплект - Tivolyo Home Viola Сатин Премиум
- Нет в наличии
- Код: 505635
7 500 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Tivolyo Home є преміальними турецьким брендом широко відомим на європейському ринку. Вся продукція виконана під ретельним контролем фахівців, тільки з високоякісних матеріалів з урахуванням усіх сучасних тенденцій в світі моди.
У колекції сатин де люкс в основному використовується квітковий орнамент в поєднанні з однотоннім простирадлом ідеально підібранім в колір. Вироби дбайливо складені в подарункову упаковку з фірмовим логотипом.
Тип: Комплект постільної білизни
Тип тканини: Сатин
Щільність: 210 тс.
Застібка: Ґудзики
Розмір: Односпальний
Склад тканини: Бавовна
Виробник: Tivolyo Home
Країна виробник: Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tivolyo Home |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 7 500 ₴

