
Односпальный комплект TAC Blake Blue Сатин-Digital
- Нет в наличии
- Код: 60305965
4 470 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Сатин-Digital, 100% бавовна
Щільність тканини: 220 TC
Розміри та комплектація:
Наволочка в тон простирадла: 50*70 см
Наволочка з вушками в тон підковдри: 50*70 см + 5 см
Підковдра: 160*220 см (1 шт.)
Простирадло: 180*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Переваги постільної білизни ТАС з сатину:
- М’якість і Гладкість: Тканина з сатина дуже м’яка та гладка на дотик.
- Блискучий Вигляд: Сатин має блиск та гарно виглядає завдяки особливому переплетенню ниток.
- Комфорт у Сні: Сатин допомагає забезпечити комфортний сон, оскільки має приємну текстуру.
- Довговічність: Сатин має тенденцію бути міцним і витривалим.
- Естетика: Постільна білизна з сатина має елегантний зовнішній вигляд та стильний дизайн.
- Серія ТАС Сатин-Digital відрізняється сучасним цифровим методом фарбування тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 470 ₴
