
Двуспальный Евро комплект TAC Marlowe Vizon Organik Сатин
- Готово к отправке
- Код: 60308885
6 250 ₴
4 399 ₴
-30%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Organik Сатин, 100% бавовна
Щільність тканини: 220 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки з вушками в тон підковдри: 50*70 см + 5 см (2 шт.)
Підковдра: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло: 230*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Постільна білизна ТАС Organik Сатин виготовляється у Туреччині, на фабриці Zorlu Textile Groop.
Тканина – organik сатин, 100% органічна невибілена бавовна.
Сатин – натуральна бавовняна тканина.
Переваги постільної білизни ТАС з сатину:
- М’якість і Гладкість: Тканина з сатина дуже м’яка та гладка на дотик.
- Блискучий Вигляд: Сатин має блиск та гарно виглядає завдяки особливому переплетенню ниток.
- Комфорт у Сні: Сатин допомагає забезпечити комфортний сон, оскільки має приємну текстуру.
- Довговічність: Сатин має тенденцію бути міцним і витривалим.
- Естетика: Постільна білизна з сатина має елегантний зовнішній вигляд та стильний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 230х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 399 ₴
