
Двуспальный Евро комплект Sarev Laney gri Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 61614690
16 800 ₴
12 300 ₴
-27%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 260*280 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 4-50*70 см
Наволочка декоративна 40*40 см
Матеріал: делюкс сатин
Щільність: 400ТС
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Інвестуйте в свій комфорт з комплектом Sarev Сатин Преміум. Виготовлений з високоякісного сатину, він прослужить вам довгі роки, не втрачаючи своєї краси і м'якості. Цей комплект – це ідеальне поєднання стилю та практичності.
Особливості та відмінності Sarev Сатин Преміум від інших:
- Висока якість матеріалів: натуральний сатин, щільність тканини.
- Комфорт: м'якість, гладкість, приємні тактильні відчуття.
- Дизайн: елегантність, стильний вигляд, різноманітність кольорів.
- Довговічність: зносостійкість, збереження кольору після прання.
- Натуральність: гіпоалергенність, безпека для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 400 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 12 300 ₴


