
Двоспальний Євро комплект Sikel Patara Mavue Kiremit Муслін
- Немає в наявності
- Код: 60044056
4 850 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sikel Patara Mavue Kiremit — незвичне приємний теракотовий відтінків у мусліновій білизні. Виразний акцент у вашій спальні.
Постільна білизна Sikel, Туреччина
Тканина – Муслін, 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sikel |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 850 ₴

