
Односпальный комплект Sarev Solido Grey Сатин Тенсел
- Нет в наличии
- Код: 6161030
8 400 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: Односпальний
Комплектація:
Простирадло 180*260
Підковдра 160*220
Наволочки 2-50*70
Матеріал: делюкс сатин тенсел
Щільність: 300ТС
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 8 400 ₴

