
Двоспальний Євро комплект Valeron Fleurine Blue Сатин-Premium
- Немає в наявності
- Код: 60311270
22 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий двоспальний євро комплект Valeron з преміум сатину та ніжним квітковим малюнком у світлих тонах
Торгова марка – Valeron, компанії Zorlu (Туреччина)
Тканина – Сатин Premium, єгипетська бавовна найвищої якості
Щільність – 124 нитки на квадратний сантиметр (310 TC)
Підковдра – 200×220 см
Простирадло – 270×260 см
Наволочка – 50×70 см (4 шт)
Подарункова сумка Valeron
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeron |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність тканини | 310 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х270 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмова сумка Valeron, Фірмовий силіконовий чемоданчик |
- Ціна: 22 800 ₴
