
Односпальный комплект First Choice Soprano green Фланель
- Готово к отправке
- Код: 54264094
3 600 ₴
2 930 ₴
-19%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепла постільна білизна з натуральної бавовни, тканина – фланель.
Виробник:First Choice , Туреччина
Тканина: Фланель, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочка в тон підковдра: 50*70 см (1 шт.)
Підковдра: 160*220 см (1 шт.)
Простирадло: 180*240 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова селіконова коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Фланель |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Фланель |
| Упаковка | Фірмова силіконова упаковка |
- Цена: 2 930 ₴
