
Двуспальный Евро комплект - Issimo Home Joceline Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 01434567
8 900 ₴
6 850 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Issimo Home є преміальними турецьким брендом широко відомим на європейському ринку. Вся продукція виконана під ретельним контролем фахівців, тільки з високоякісних матеріалів з урахуванням усіх сучасних тенденцій в світі моди.
У колекції сатин де люкс в основному використовується квітковий орнамент в поєднанні з однотоннім простирадлом ідеально підібранім в колір. Вироби дбайливо складені в подарункову упаковку з фірмовим логотипом.
Тип тканини: Сатин
Щільність: 210 тс.
Розмір: Євро
Склад тканини: Бавовна
Виробник: Issimo Home
Країна виробник: Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Issimo Home |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 6 850 ₴

