
Двуспальный Евро комплект Sarev Helen Ранфорс
- Нет в наличии
- Код: 6161414
5 650 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev (Туреччина)
Розмір: Євро
Матеріал: Ранфорс
Склад: 100% бавовна
Комплектація:
Наволочка: 50×70 см (2 шт)
Підковдра: 200 × 220 см (1 шт)
Простирадло: 240 × 260 см (1 шт)
Ранфорс від Sarev – натуральна бавовняна тканина дуже високої якості
Це міцна, стійка до прання і прасування, маломнущася і щільна тканина.
Щільність ранфорсу – 142 ТС
Комплекти постільної білизни з ранфорсу – гладкі, м’які та довговічні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
- Цена: 5 650 ₴


