
Сімейний комплект Limasso Standart Wood Smoke Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 31614
5 750 ₴
5 160 ₴
-10%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте тепло та затишок з сімейним комплектом Limasso Standart Wood Smoke з вареної бавовни. Його глибокий димчастий відтінок дерева створить атмосферу спокою та благородства у вашій спальні.
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
2 х Підодіяльник: 160 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 5 160 ₴




