
Двуспальный Евро комплект Maison D'or Pearl Linens Beige Сатин-бамбук Жаккард
- Нет в наличии
- Код: 6161372
11 900 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно м'яка та приємна на дотик бамбукова постільна білизна преміум класу з жаккардовим візерунком і мереживом від фірми Maison D’or.
Розмір: Євро
Склад: 100% бавовна
Матеріал: бамбук 60%, сатин 40%
Якість: преміум люкс
Торгова марка: Maison D'or
Країна виробник: Туреччина
Простирадло – 250*260 см
Підковдра – 200*220 см
Наволочки – 50*70 см (4шт)
Упаковка: фірмова коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maison D'or |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард, Сатин-Бамбук |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 11 900 ₴


