
Односпальный комплект TAC Merald Beige Фланель / простынь на резинке
- Нет в наличии
- Код: 60315378
4 460 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фланелева постільна білизна.
Комплект упакован в фірмову картону коробку.
Виробник - TAC, Туреччина.
Комплектація та розмір:
Розмір: односпальний/полуторний
Підковдра: 1 шт., 160х220см.
Простирадло: 1 шт., 100х200см. на резинці
Наволочки: 1 шт., 50х70см.
Тканина: фланель, 100% бавовна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Фланель |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 100х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Фланель |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 460 ₴


