
Двоспальний Євро комплект Limasso Exclusive Sillage Dress Blue Варена Бавовна
- Немає в наявності
- Код: 6567999
5 450 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Фірмова картонна коробка
Sillage Dress Blue — насичений синій колір, що додає глибини та стилю інтер’єру. Варена бавовна — м’якість і довговічність у кожній деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 5 450 ₴
