
Односпальный комплект Altinbasak Infinity Shadows Поплин/простыня на резинке
- Нет в наличии
- Код: 5554566
3 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Altinbasak, Туреччина
Тканина:Поплін, 100% бавовна
Щільність тканини: 180 TC
Розміри та комплектація:
Наволочка : 50*70 см (2 шт.)
Підковдра: 160*220 см (1 шт.)
Простирадло на резинці: 100*200 см + запас по бокам 30 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altinbasak |
| Тип ткани | Поплин |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Односпальный |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 100х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Поплин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 200 ₴


