
Двоспальний King Size комплект TAC Premium Basic Grey Сатин-Stripe
- Немає в наявності
- Код: 60313652
6 750 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Сатин-Страйп, 100% бавовна
Щільність тканини: 220 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон розтяжка: 50*70 см (2 шт.)
Наволочки з вушками в тон підковдри: 50*70 см + 5 см (2 шт.)
Підковдра: 220*240 см (1 шт.)
Простирадло: 270*280 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність тканини | 220 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 270х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 6 750 ₴


