
Двуспальный Евро комплект Sarev Uliana Somon Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 6161117
11 950 ₴
9 337 ₴
-22%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 260*280 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 4-50*70 см
Матеріал: делюкс сатин
Щільність: 300ТС
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Комплект постільної білизни Sarev Сатин Преміум — це вишукана постільна білизна класу люкс, яка поєднує елегантність дизайну з найвищою якістю матеріалів. Виготовлений із 100% натурального сатину преміум-класу, цей комплект забезпечує максимальний комфорт і довговічність. М'якість і гладкість сатинової тканини роблять цю білизну ідеальною для тих, хто прагне забезпечити собі розкішний та затишний сон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 9 337 ₴


