
Двуспальный Евро комплект Valeron Regina Blue Сатин-Premium
- Готово к отправке
- Код: 60311269
32 800 ₴
16 570 ₴
-49%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Valeron - преміальна торгова марка компанії Zorlu, тільки найякісніша та вишукана постільна білизна та домашній текстиль.
Тканина - Сатин Premium, єгипетська бавовна найвищої якості, висока щільність плетіння - 124 нитки на квадратний сантиметр (310 TC).
В комплекті:
Підковдра - 200×220 см
Простирадло - 270×260 см
Наволочка - 50×70 см (4 шт)
Подарункова сумка Valeron
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х270 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмова сумка Valeron, Фірмовий силіконовий чемоданчик |
- Цена: 16 570 ₴


