
Летнее постельное белье с покрывалом-пике Saheser Massimo Gri
- Готово к отправке
- Код: 60286757
6 200 ₴
4 100 ₴
-34%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літня постільна білизна з покривалом євро розміру Saheser Massimo Gri
Склад: (100% бавовна)
Матеріал: Eco cotton
Серія: Ceyiz seti
Упаковка: фірмова подарункова упаковка
Торгова марка: Saheser
Країна виробник: Туреччина
Покривало – 240х260 см
Простирадло – 240х260 см
Наволочки – 50х70 см (2шт) + 50х70+5см (2шт)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saheser |
| Тип ткани | Пике |
| Тип комплекта | Евро |
| Размер | Евро |
| Материал | Пике |
| Тип | Покрывало |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 240х260см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 100 ₴

