
Двуспальный Евро комплект Sarev White 800 TC Сатин Делюкс (на заказ)
- Готово к отправке
- Код: 61614345
29 500 ₴
22 500 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Матеріал: делюкс сатин
Щільність: 800ТС
Упаковка: фірмова коробка
Комплект постільної білизни! Виконаний з чудового сатину, для виготовлення якого використовується бавовна найвищої якості! Тканина щільна і м'яка 800 ТС, що забезпечить відчуття ніжності та шовковистості при дотику до цієї білизни! Благородний колір і ефект постільної білизни, що переливається, створять теплу атмосферу кімнати.
У комплекті:
Підковдра 200*220 см
Простирадло 260*280 см
Наволочки 50*70 см (4 шт)
Наволочка 40*40 см
Замовлення по передплаті (часткова або повна)
Доставка 9-12 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 800 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин, Сатин Delux, Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 22 500 ₴



