
Двуспальный Евро комплект Sarev 500 TC Жаккард Делюкс (на заказ)
- Нет в наличии
- Код: 6161456
23 000 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 260*280 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 4-50*70 см
Матеріал: жаккард делюкс
Щільність: 500ТС
Упаковка: фірмова коробка
Комплект постільної білизни! Виконаний з чудового сатину, для виготовлення якого використовується бавовна найвищої якості! Тканина щільна і м'яка 500 ТС, що забезпечить відчуття ніжності та шовковистості при дотику до цієї білизни! Благородний колір і ефект постільної білизни, що переливається, створять теплу атмосферу кімнати.
У комплекті:
Підковдра 200*220 см
Простирадло 260*280 см
Наволочки 50*70 см (4 шт)
Замовлення по передплаті (часткова або повна)
Доставка займає в середньому 9-12 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 500 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин, Сатин Delux, Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 23 000 ₴


