
Двуспальный Евро комплект - Tivolyo Home ORTANCA LILA Сатин Премиум
- Нет в наличии
- Код: 54554556
10 000 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник:Tivolyo Home
Країна виробник: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 240*260
Підковдра 200*220
Наволочки 4-50*70
Матеріал: делюкс сатин
Щільність: 210ТС
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Tivolyo Home є преміальними турецьким брендом широко відомим на європейському ринку. Вся продукція виконана під ретельним контролем фахівців, тільки з високоякісних матеріалів з урахуванням усіх сучасних тенденцій в світі моди.
У колекції сатин де люкс в основному використовується квітковий орнамент в поєднанні з однотоннім простирадлом ідеально підібранім в колір. Вироби дбайливо складені в подарункову упаковку з фірмовим логотипом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tivolyo Home |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 10 000 ₴


