
Летний Евро комплект – Tivolyo Home Papillon MAVI + Покрывало-пике
- Нет в наличии
- Код: 016735656
8 400 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Tivolyo Home
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
простирадло 240*260,
наволочки 2-50 * 70 (делюксатин);
покривало піке з жаккардом 220*240 (бавовна)
Упаковка: фірмова коробка та пакет
Тонке та легке покривало Tivolyo Home Papillon. Це приємне на дотик, м'яке та практичне покривало обов'язково стане одним із улюблених у Вашій Спальні. Виразний рельєфний візерунок на покривалі притягує погляд, а малюнок з метеликів додасть легкості та приємної атмосфери в інтер'єр. Покривало додатково прикрашене бахромою та випускається у кількох кольорах. Постільні приналежності виробництва турецької марки Tivolyo Home відрізняються високою якістю та ексклюзивним дизайном.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tivolyo Home |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Пике |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 220х240 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 8 400 ₴


