
Двуспальный Евро комплект Sikel Patara Lime Hardal Муслин
- Готово к отправке
- Код: 6002495
5 350 ₴
4 492 ₴
-16%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Sikel виготовляється у Туреччині.
Тканина – Муслін, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Фірмова картонна коробка
Постільна білизна виготовлена зі 100% натуральної бавовни, тканина якісна та дорога. Цей комплект з мусліну легкий, повітряний та класний.
Муслін - дуже приємна на дотик, невагома тканина. Її виготовляють із дуже тонких бавовняних ниток.
У більшості випадків це дво- або чотиришаровий матеріал, який завдяки використанню декількох шарів має необхідну для виробів щільність, зберігаючи ту саму легкість. Між собою шари на мусліні непомітно поєднуються тонкою ниткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Муслин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Муслин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 492 ₴


