
Двуспальный Евро комплект Ecocotton Kleo Grey из органического Эгейского хлопка
- Нет в наличии
- Код: 044567
14 500 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Що входить до комплекту
• Простирадло 240 х 260 см
• Підковдра 200 х 220 см
• Наволочки 50 х 70 см х 4 шт
Виробник Ecocotton™
Походження Туреччина
Пакування Еко-коробка
Жодної хімії
Органічна бавовна, що використана в цій постільній білизні, вирощена на невеликих сімейних фермах у серці Егейського регіону, без хімічних добрив та пестицидів. Завдяки цьому постіль наче «дихає» та залишається ніжною та м’якою на дотик довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kleo |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Егейська Бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 14 500 ₴


