
Летний Евро комплект с покрывалом-пике Sarev Carnala Gri
- Нет в наличии
- Код: 6161377
6 100 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна виробництва Sarev.
Тип комплекту: євро
Комплектація:
1 x Покривало-піке: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина постільної білизни: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Літній комплект постільної білизни від провідного виробника Sarev виготовлений з вельми ніжної, м’якої та приємної на дотик 100% бавовни вищої якості. Цей комплект гарантує неперевершений комфорт під час відпочинку та сну, особливо в літню пору. Крім того, це покривало-піке ідеально підійде для використання як покривало на ліжко у будь-який час року, створюючи приємний і стильний образ приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Пике |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 200х220см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
- Цена: 6 100 ₴



