
Семейный набор TAC Lyric Сатин-Digital
- Готово к отправке
- Код: 60226343
8 010 ₴
6 677 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Сатин-Digital, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон простирадла: 50*70 см (2 шт.)
Наволочки з вушками в тон підковдра: 50*70 см + 5 см (2 шт.)
Підковдра: 160*220 см (2 шт.)
Простирадло: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Сатинова постільна білизна відрізняється від інших особливістю переплетення ниток і високою щільністю. Для виготовлення сатину використовують бавовняну нитку двох видів. Більш щільна нитка утворює основу тканини, а тонша кручена - лицьову сторону. Завдяки тому, що нитка кручена, тканина отримує гарний блиск. Крім цього сатинова білизна більш гладка і шовковиста ніж більшість інших тканин. Сатинова постільна білизна від фірми ТАС: красива, гладка, приємна тілу, міцна, довговічна, словом таке, яким і має бути хороша постільна білизна.
Серія ТАС-Digital відрізняється від класичного сатину методом нанесення фарб - використовується сучасний цифровий друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка, Фірмова силіконова упаковка |
- Цена: 6 677 ₴



