
Літній Євро комплект з жаккардовим покривалом-піке TAC Tresor Grey / простирадло на резинці
- Немає в наявності
- Код: 60315798
6 250 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сірий літній комплект TAC Tresor Grey з жакардовим покривалом-піке — мінімалізм і турецька якість у кожній деталі. Комфортна альтернатива ковдрі влітку.
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс, 100% бавовна
Тканина покривала: 50% бавовна / 50% поліестер
Щільність тканини: 142 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.)
Жаккардове покривало-піке: 230*250 см (1 шт.)
Простирадло на резинці: 160*200 см + запас по бокам 25 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Піке |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 230х250 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 6 250 ₴


