
Летнее постельное белье с покрывалом-пике Saheser Mona pembe
- Готово к отправке
- Код: 66796788
5 200 ₴
3 347 ₴
-36%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літня постільна білизна з піке євро розміру Saheser Mona pudra
Склад: (100% бавовна)
Матеріал: eco cotton
Серія: Baglamali Pike Nakimi
Упаковка: фірмова подарункова упаковка
Торгова марка: Saheser
Країна виробник: Туреччина
Легке піке – 220х240 см
Простирадло – 240х260 см
Наволочки – 50х70 см (2шт)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saheser |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Пике |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 220х240 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 347 ₴
