
Двоспальний Євро комплект Majoli Demeter Garnet Варена Бавовна
- Немає в наявності
- Код: 1605712
3 820 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Majoli виготовляється у Туреччині. Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна. Простирадло - 240*260 см (двостороння) Підковдра - 200*220 см Наволочки - 50*70 см (2шт, двосторонні) Фірмова картонна коробка Елегантний комплект у глибокому відтінку синього та блакитного з рожевим кольором створений для поціновувачів тепла та комфорту. Варена бавовна забезпечує приємну текстуру, добре дихає та дарує затишок у будь-яку пору року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Majoli |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 820 ₴

