
Двуспальный Евро комплект Majoli Demeter Storm Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 1605714
3 970 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Majoli виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см (двостороння)
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт, двосторонні)
Фірмова картонна коробка
Варена бавовна – це тканина, яка пройшла спеціальний процес обробки гарячою водою під впливом пару до близько 100 градусів Цельсія, в результаті чого волокна стають менш жорсткими та більш гнучкими.
Переваги вареної бавовни" включають збільшену міцність, зниження зсідання та зменшення зморшок на матеріалі. Також, ця технологія дозволяє поліпшити підкреслювання візерунків та кольорів, що поліпшує зовнішній вигляд і якість.
Варена бавовна є популярним вибором для постільної білизни, де комфорт, міцність і якість є важливими факторами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Majoli |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 970 ₴

