
Двуспальный Евро комплект TAC Luvina Turqoise Ранфорс / простынь на резинке
- Готово к отправке
- Код: 60318822
4 350 ₴
3 462 ₴
-20%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс, 100% бавовна
Щільність тканини: 142 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.)
Підковдра: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло на резинці: 160*200 см + запас по бокам 25 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
Постільна білизна ТАС виготовляється у Туреччині, на фабриці Zorlu Textile Groop. Тканина – ранфорс, 100% бавовна.
Ранфорс – натуральна бавовняна тканина, яка відрізняється практичністю та великою міцністю.
Комплекти постільної білизни з ранфорсу - гладкі, м'які та довговічні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 462 ₴


