
Двуспальный Евро комплект Sikel Yade Antracit Муслин с вареным хлопком
- Готово к отправке
- Код: 61615351
6 840 ₴
4 737 ₴
-31%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Sikel виготовляється у Туреччині.
Тканина – Муслін з Вареною бавовною, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см (одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Наволочки - 50*70 см (2шт, одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Фірмова картонна коробка
Євро комплект постільної білизни Sikel Yade з натуральної вареної бавовни та мусліну. М’який, дихаючий, з жакардовим візерунком. Ідеальний для чутливої шкіри та щоденного комфорту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Муслин |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна, Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 737 ₴


