Семейный набор Sikel Exclusive Tas Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 6002857
7 510 ₴
5 422 ₴
-28%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеСемейный набор Sikel Exclusive Tas Вареный хлопок
7 510 ₴5 422 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Sikel виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
2 х Підодіяльник: 160 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Фірмова картонна коробка
Постільна білизна Sikel з 100% вареної бавовни – м’яка, дихаюча, приємна на дотик. Турецька якість і стиль у фірмовій подарунковій коробці. Ідеальний вибір для комфортного сну.
Sikel Exclusive Tas — постільна білизна з 100% вареної бавовни в елегантному кольорі натурального камня. Цей відтінок додає стильного акценту будь-якому інтер’єру, підкреслюючи затишок і комфорт вашої спальні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип комплекта | Семейный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 422 ₴
