
Односпальный комплект Sikel Exclusive Sari Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 6002870
4 850 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Sikel виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
1 х Підодіяльник: 160 х 220 см
1 х Простирадло: 180 х 240 см
1 х Наволочка: 50 х 70 см
Фірмова картонна коробка
Односпальний комплект постільної білизни Sikel Exclusive з 100% вареної бавовни — ідеальне поєднання натуральності, м’якості та довговічності. Виготовлений у Туреччині, дарує комфортний сон і гармонію в інтер’єрі.
Sikel Exclusive Sari — постільна білизна з 100% вареної бавовни у яскравому жовтому відтінку. Колір Sari додає яскравих акцентів у спальню, створюючи атмосферу радості, тепла та енергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Размер | Односпальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Жовтий |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 850 ₴
