
Двуспальный Евро комплект Limasso Bassin Oxford Tan Вареный хлопок с муслином
- Нет в наличии
- Код: 6041010
5 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна з вафельною текстурою та Муслін, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра - 200*220 см (муслін)
Наволочки - 50*70 см *2шт (варена бавовна)
Наволочки - 50*70 см *2шт (муслін)
Фірмова картонна коробка
Двоспальний Євро комплект постільної білизни Limasso Bassin із вареної бавовни та мусліну подарує неймовірний комфорт і ніжність. Натуральна 100% бавовна, вироблена у Туреччині, забезпечує міцність, дихаючі властивості та стильний вигляд вашої спальні.
Спокійний бежево-пісочний Oxford Tan виглядає стильно та елегантно. Ідеальний вибір для поціновувачів теплих натуральних відтінків та високої якості постільної білизни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Жакард, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Беж |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна, Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 200 ₴


