
Двуспальный Евро комплект - Maison d'or Ambre Dark Lilac Тенсел
- Готово к отправке
- Код: 8445677
10 200 ₴
7 950 ₴
-22%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект постільної білизни Maison D'or
Виробник- Maison D'or
Країна виробник Туреччина
Дизайн Франція
Матеріал-тенсел
Розміри
Підковдра 200-220 см
Простирадло 240-260 см
Наволочки 50-70 см-4 шт
Неймовірно ніжний та елегантний комплект постільної білизни Breeze Grey від Maison D’or створений для тих, хто цінує комфорт і вишуканий дизайн.
Матеріал:
Комплект виготовлений із тенселю – натуральної тканини, яка відома своєю шовковистою текстурою, чудовою повітропроникністю та гіпоалергенними властивостями. Тенсель забезпечує приємні тактильні відчуття, а також має високу міцність і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maison D'or |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Тенсел |
| Цвет | Сиреневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Ліловий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% тенсел |
| Ткань | Сатин, Тенсел |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 7 950 ₴


