
Двуспальный Евро комплект - Sarev Elodie Тенсел
- Готово к отправке
- Код: 8454566
11 800 ₴
10 750 ₴
-9%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект постільної білизни Sarev
Виробник- Sarev
Країна виробник Туреччина
Дизайн Франція
Матеріал-тенсел
Розміри
Підковдра 200-220 см
Простирадло 240-260 см
Наволочки 50-70 см-4 шт
Комплекти постільної білизни з колекції Tencel від преміального турецького бренду Sarev — це втілення комфорту та якості для вашої спальні. Виготовлені з м’якого, шовковистого сатину високої щільності, що складається із суміші довговолокнистої турецької бавовни та тенселу (евкаліптового волокна), ці комплекти пропонують максимальну гладкість і міцність.
Переваги постільної білизни Sarev Tencel:
Гіпоалергенність: Ідеально підходять для людей з чутливою шкірою, не викликаючи алергічних реакцій.
Довговічність: Тканина не втрачає кольору і форми після численних прань, залишаючись такою ж м’якою та шовковистою.
Екологічність: Використання натуральних матеріалів, таких як тенсел, забезпечує екологічну чистоту продукції.
Чому варто купити цей комплект:
Купуючи комплекти постільної білизни Sarev Tencel, ви інвестуєте в здоровий сон і естетичну красу вашої спальні. Ці комплекти не лише довговічні, але й надзвичайно приємні на дотик, що робить їх незамінними для повноцінного відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип ткани | Сатин |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип | Наволочка |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% тенсел |
| Ткань | Сатин, Тенсел |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 10 750 ₴


