
Двуспальный Евро комплект Maison D'or Rosa Grey Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 6789934
12 200 ₴
8 750 ₴
-28%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно м'яка та приємна на дотик бамбукова постільна білизна преміум класу від фірми Maison D’or.
Комплект постільної білизни Maison D'or
Виробник- Maison D'or
Країна виробник Туреччина
Дизайн Франція
Склад -100% бавовна
Матеріал-Люкс Сатин
Торгова марка: Maison D'or
Країна виробник: Туреччина
Простирадло – 250*260 см
Підковдра – 200*220 см
Наволочки – 50*70 см (4шт)
Упаковка: фірмова коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maison D'or |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний, Полоски, Світлий |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Premium, Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 8 750 ₴


