
Двоспальний KING SIZE комплект Sarev Royal Blue Сатин Преміум (на замовлення)
- Немає в наявності
- Код: 6165555
14 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Sarev Країна виробництва: Туреччина Характеристики: Розмір: євро+ Комплектація: Простирадло 280*280 см Підковдра 220*240 см Наволочки 4-50*70 см Щільність: 300ТС Матеріал: делюкс сатин Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет Комплект постільної білизни Sarev Сатин Преміум — це вишукана постільна білизна класу люкс, яка поєднує елегантність дизайну з найвищою якістю матеріалів. Виготовлений із 100% натурального сатину преміум-класу, цей комплект забезпечує максимальний комфорт і довговічність. М'якість і гладкість сатинової тканини роблять цю білизну ідеальною для тих, хто прагне забезпечити собі розкішний та затишний сон. Замовлення по передплаті (часткова або повна) Доставка займає в середньому 9-12 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Синій |
| Щільність тканини | 300 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 14 800 ₴
