
Двуспальный комплект King Size Sarev Dark Gray Сатин Премиум (на заказ)
- Нет в наличии
- Код: 61653344
14 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро+
Комплектація:
Простирадло 280*280 см
Підковдра 220*240 см
Наволочки 4-50*70 см
Щільність: 300ТС
Матеріал: делюкс сатин
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Комплект постільної білизни Sarev Сатин Преміум — це вишукана постільна білизна класу люкс, яка поєднує елегантність дизайну з найвищою якістю матеріалів. Виготовлений із 100% натурального сатину преміум-класу, цей комплект забезпечує максимальний комфорт і довговічність. М'якість і гладкість сатинової тканини роблять цю білизну ідеальною для тих, хто прагне забезпечити собі розкішний та затишний сон.
Замовлення по передплаті (часткова або повна)
Доставка займає в середньому 9-12 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 14 800 ₴
